Papier samoprzylepny dla pomysłowych

papier samoprzylepny

Oklepane wzory okładek zeszytów wymieniają się między sobą na szkolnych ławkach. Dla kreatywnych osób, które lubią się odróżniać od reszty ciekawymi szczegółami rozwiązaniem może stać się papier naklejkowy do drukarki. Trochę własnej inwencji i pomysł pomoże stworzyć wyjątkowe wzory.

Tylko papier samoprzylepny

Do wykonania własnego zestawu naklejek nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt. W najłatwiejszej wersji wystarczy papier samoprzylepny oraz drukarka. Ceny urządzeń wielofunkcyjnych są na dzień dzisiejszy tak niskie, że w niemal każdym domu znajduje się chociaż jeden egzemplarz takiego urządzenia.

Na samym początku

Wszystko zaczyna się zawsze od projektu. Najłatwiej będzie pobrać gotowca z sieci, jednak dla osób o większych aspiracjach większą radość sprawi użycie programu graficznego i naniesienie swoich wzorów. Po załadowaniu papieru samoprzylepnego wystarczy już tylko wydrukować zapisany obraz. Na koniec trzeba skorzystać z gilotyny, noża introligatorskiego lub ewentualnie nożyczek i projekt gotowy.

Dostępność papieru naklejkowego jest olbrzymia, korzystając z domowej drukarki lub usług osiedlowej drukarni, można stworzyć niemal każdy wzór Tak ozdobione zeszyty i książki z pewnością przyciągną uwagę innych uczniów (lub czasem kolegów z biura). Korzystanie z przyborów z własnoręcznie wykonanymi oznaczeniami potrafi podnieść samoocenę wykonującego. Najlepszy przykład na to, że nawet mała rzecz potrafi bardzo cieszyć – zwłaszcza jeśli jest wykonana według swojego prywatnego poczucia estetyki.